Hurá, konec prázdnin!

31. srpna 2016 v 22:04 | -joe- |  Miscellanea
Konečně jsme se dočkali, léto je pryč, je tu prvního září a jde se zpátky do školy. Malí člověkové opět zasednou do školních lavic a z toho plyne co? Přece spousta dobrých věcí! (Pokud ovšem nejste malý lid nebo učitelka, pak to máte blbý.) Kdyby snad chtěl někdo o výhodách pochybovat, nebo si jich prostě jen nevšímá, tak tady máte seznam a koukejte s tím všímáním začít, protože člověk přece musí bejt vděčnej, že jo.


+ Papíráky a suupermarkety se konečně zas pomějou, protože zisky z Valentýna a Velikonoc jsou dávno pryč a prodávat Mikuláše v srpnu je fakt blbý. Proto jsou tu všecky sešity, obaly, prupisky, barevný prupisky a podobný udělátka, aby chudáci nepomřeli hladem. Tak šup koupit poslední pravítko, ať maj na chleba aspoň do října, než vytáhnou čokoládový čerty.
+ Nejen papírem je student živ, respektive studentka. Děvčátka přece petřebujou na první školní den novou sukni, rtěnku a řasenku, takže se pomějou i drogerky a háemko. A Vietnamci, protože papuče jsou žel pořád povinný.
+ Když jsou ve škole, znamená to, že nejsou nikde jinde. Neběhaj po sídlišti, nevřeští, nejezdí všude možně na kolech, na bruslích, na skejtech a nevím čem. A čím prázdnější trasy, tím líp se jezdí těm, co do tý školy nemusej.
+ Rodičům končí úmorný dva měsíce, kdy musí vymýšlet, co s nima. Ke které babičce je šoupnou, kde najdou nejlevnější a nejdelší tábor,... Konečně si taky trochu oddechnou.
+ A babičky si oddechnou po dvou šílených týdnech hlídání řádících tornád. Zase na rok. Do příštích prázdnin.
+ Au-pairkám začíná veget. Ráno je hodí do školy a pak až do odpoledne - veeegááááč.
+ U konce je prázdninové omezení spojů a zase máme hojnost "školních" autobusů.
...
+ No a prostě je to FAJN, pro nás všechny škodolibce. Přece kdo by neměl radost, že oni už valí do školy a my máme ještě krásné tři týdny prázdnin, no ne? (Však oni nám to zmetci rádi vrátí, až zas budou mít ty svoje podzimní zimní jarní pololetní a čert ví jaké prázdniny.) Ale prozatím, smraďoši, hurá do školy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama